FÁMY A FAKTA

Dnes v dopoledních hodinách společnost Ethanol Energy a. s. dodala pro potřeby ČR již 2 miliony litrů denaturovaného lihu pro výrobu desinfekce Anti-COVID. Vedle dodávek Anti-COVIDu pro HZS a POLICII ČR se dále snaží postupně uspokojovat i požadavky regionů, měst a obcí.

Čtěte více

Stanovisko k aktuální zprávě ČT24, že „v průmyslové zóně v Lovosicích na Litoměřicku se našly statisíce respirátorů. Na základě rozhodnutí hejtmana je převzal kraj, část zůstane v regionu“: V důsledku četných dotazů médií uvádíme, že se nejedná o areál Agrofertu.

Čtěte více

Koncern Agrofert věnuje zdarma pro potřeby státu suroviny, které se používají k výrobě dezinfekčního roztoku podle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). Stát tak získá 500 tisíc litrů tohoto dezinfekčního roztoku. Agrofert tímto krokem reaguje na nedostatek dezinfekčních prostředků v nemocnicích a veřejné správě.

Čtěte více

Portál Neovlivní zveřejnil článek s titulkem Babišův odkaz: Stamiliony za likvidaci skládky jeho firmy platí stát. Agrofert není majitelem skládky a není důvod, aby se na likvidaci podílel.

Čtěte více

Web Seznam Zprávy uveřejnil článek s titulkem „Soukromý obchod Agrofertu na stole premiéra. Pošlete odpověď, napsal Babiš“ a dále článek „Důkazy z e-mailů: Babiš kvůli Agrofertu úkoluje vládou placené experty.“

Čtěte více

Agrofert ročně vyprodukuje 230 milionů kusů vajec. To je stále méně než 10% celkové spotřeby vajec v ČR. Jaká je realita klecových chovů?

Čtěte více

Předsedkyně Výboru pro rozpočtovou kontrolu EP a vedoucí kontrolní mise se otevřeně přiznává k sympatiím vůči některým nevládním organizacím a politickým hnutím. Problematická není jen názorová a politická nestrannost paní europoslankyně, ale také nepravdivá tvrzení, která o tuzemském zemědělství uvádí.

Čtěte více

Volání po vyvlastnění, nebo smrti – demokracie podle Milionu chvilek. Stranou zájmu médií, ale o to nebezpečnější. Píše se skutečně rok 2020? Pár našich postřehů k nedělnímu shromáždění této skupiny občanů.

Čtěte více

V naší firmě zvažujeme možnosti, jakým směrem se v této oblasti v dalších letech vydat, nicméně zatím nemáme jednoznačný závěr. Výroba vajec je dlouhodobě ekonomicky neefektivní z důvodu neúnosných investic vyvolaných nátlakem aktivistů.

Čtěte více

Přesvědčte se, že se nejedná o soukromou vilu, ale o rodinné prostředí, kde si zamilujete procházky na čerstvém vzduchu, odpočinek ve spa a skvělé jídlo.

Čtěte více

10/66